Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Pastane ve ev yemekleri olarak hizmet vermeye devam eden Lâl Pastanesi, bu değişimi sadece isminde değil, ürünlerinin kalitesinden hizmet anlayışına kadar her yapı taşında hissetmiş ve tamamen farklı bir anlayışa kavuşmuştur.

 

2015 yılından bugüne hedeflerimiz hizmet kalitesi başta olmak üzere müşterilerimizin memnuniyetini sağlayacak her türlü yeniliktir.

 

Satışını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamen kendi imalathanemizde üretiliyor olması kalite ve denetimi istenilecek ölçülere getirmiştir. Müşterilerimizin isteklerine özel üretimlerde en kısa zamanda ve istenilen şekilde uygun fiyata ürünleri sunuş yeteneğini de elimize almış bulunmaktayız. Toptan ve perakende satışlarında sunduğu kaliteli ürün ve hizmetin karşılığını Konya’da çalıştığı müşteri ve firma kapasitesi çok açık göstermektedir.

 

Doğum günü, nişan, nikah, ve her türlü organizasyonda tatlı, pasta, özel belçika çikolatası ve diğer ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde hizmet veren Lâl Pastanesi müşteri memnuniyetini her zaman ilk sırada tutmaktadır ve bu anlayış Lâl Pastanesi var olduğu müddetce bu şekilde devam edecektir. Ürünlerinin her zaman değişken olduğunu ve her zaman yenilikçi imalat anlayışı ile çalışan tatlı, ustalarının her ürün için farklı bir tasarım anlayışı olduğunu göreceksiniz. İlklerin Pastanesi olan Lâl Pastanesine gelin hayatınızdaki ilkler başlasın.

  • Çikolata
  • Pasta
  • Unlu Mamüller
  • Ev Yemekleri
Yıllardır edindiğimiz bilgiler doğrultusunda sizlere en leziz çikolataları ve diğer ürünlerimizi
sunmaya gayret gösteriyoruz ve bu doğrultuda en kaliteli ürünlere sahibiz.

BİZ KİMİZ ?

Emine Akmeşe
Kurucu Usta Şef
Furkan Akmeşe
Lal Unlu Mamülleri Müdürü
Mesaj Gönder